15 Nisan 2017 Cumartesi 10:24
Evet mi hayır mı anket sonuçları!
Evet mi hayır mı anket sonuçları! En son referandum anketi sonuçları açıklandı. Referandum'da vatandaşın ne diyeceği merak ediliyor. Referandum'da neden Evet neden Hayır demeliyizin cevabı yavaş yavaş netleşmeye başladı. Referandumda ne çıkacak? Evet mi önde Hayır mı? İşte detaylar.. Referandum Anketi Sonuçları: Evet 61.4'e yükseldi! Referandum anketi sonuçları yerli firmalar tarafından yapılıyor.

Ancak bu kez bir İngiliz firma tarafından yapıldı. İngiliz firma Evet'lerin 61.4'e kadar yükseldi, Hayır'lar ise 38.6 oranında oldu. Referandum 16 Nisan'da yapılacak, referanduma sayılı günler kala anketler yapılmaya devam ediyor. Yapılan anketler her ne kadar vatandaşın nabzını tutmaya çalışsa da gerçeklik 16 Nisan'da vuku bulacak! Evet oylarını baltalamak için elinden geleni yapan Avrupa'nın yenilmesine az kaldı.

Referandum anketini İngiliz Qriously yaptı, ankete göre evet oyları %61.4 Hayır oyları ise %38.6 'da kaldı. Evet'ler Karadeniz ve İç Anadolu Bölgemizde yoğunlaşırken, Hayır'lar ise Ege ve Akdenizde yoğunlaşıyor.. 

Evet mi hayır mı anket sonuçları!

Evet mi hayır mı anket sonuçları!
Son Güncelleme: 15.04.2017 11:13
Yorumlar