30 Mart 2017 Perşembe 15:30
2017 O Ses Türkiye Şampiyonu Yanıtını Buldu
O Ses Türkiye programında finale kalan 6 yarışmacı çok heyecanlıydı. Akşam saatlerinde kıyasıya yarışın başlama süreleri idi. Onlar için belki de son performanstı. Heyecanlarını bastırmaya çalışan yarışmacılar kıyasıya yarıştılar.

Bu izlenmeye doyulmayacak, kaçırılmayacak anlar O Ses Türkiye finali ile son buldu.  Finale kalan bu altı kişi; Burhan, Resul, Dodan, Keremhan, Taylan ve Cihangir idi. Bu altı yarışmacı final anında O Ses Türkiye'de çok güzel performans sergilediler. Orada bulundukları için çok keyifli olduklarını, yaptıkları işten çok büyük haz aldıklarını ve bu yolu asla bırakmayacaklarını tüm Türkiye'ye dile getirdiler. Bu yarışmanın şampiyonu, Hadise'nin takımından Dodan Özer oldu. Böylece de O Ses Türkiye'de 6 yıldır bulunan ünlü şarkıcı Hadise'nin takımı ilk kez birinci oldu. Altı aya yakın bir zaman diliminde sürekli finale kalan Hadise'nin takımından; Cihangir Moralı, Dodan Özer, Taylan Bayri yarışmanın finalinde bulundu. Gökhan ve Hakan'ın takımından da Resul Aydemir, Keremhan Özdemir katıldı. Sibel Can'ın takımından ise Burhan Çatlı yarışmacı olarak katıldı. Bu yarışmacılar final gecesi üstün performansla çok ter döktüler.

Programın her zaman yapıldığı gibi yine dizin değiştirilmeyerek ilk önce takım koçlarıyla yarışmacılar performans gösterdi. Yarışmacılar daha sonra yarışmada kendi performanslarını gösterdiler.
Son Güncelleme: 08.04.2017 20:36
Yorumlar