26 Mart 2017 Pazar 14:23
Cem Özer'in Uzun Süren Aşk Hikayesi Güzel Bir Şekilde Noktalandı
Çok duygusal anlarda en yakınları da Cem Özer'in yanında oldu. Ünlü oyuncu ilk evliliğini 1984 yılında Sebla Pekcan ile yaptı. Sebla Pekcan caz ustalarının ustası Erol Pekcan'ın kızıdır. Cem Özer'in kızı ve oğlu bu özel anlarını yaşarken yanında oldular. Sebla Pekcan'dan olan kızı Cemre Özer ve son evliliğinden olan oğlu Nejat Özer de babalarının bu en mutlu gününe katıldı.

Cem Özer, hem yaptığı işle hem de esprili kişiliği ile çok özel bir insandır. Aynı zamanda çok duygusal bir kişiliğe sahip Özer, Pınar Dura ile evliliklerine atacakları o ilk adımlarının çok özel bir gün olmasını istemiş ve tanışma yıl dönümü olan 14 Mart tarihini seçmiştir. Mutluluklarını her an dile getiren Özer, kameralar ona çevrildiğinde de çok mutlu olduklarını yinelemiştir.

Uzun yıllar birlikte yaşamlarını paylaşan ünlü senarist Pınar Dura ile 6 sene sonra dünya evine giren Cem Özer, balayını sette geçireceğini bildirdi. Eşi Pınar Dura buna biraz tepki gösterse de iş olduktan sonra balayı tatilinin çok da önemli olmadığını açıkladı. Ünlü senarist Dura, işi tatilden üstün gördüğünü dile getirdi.    
 
Son Güncelleme: 26.03.2017 19:37
Yorumlar