14 Şubat 2017 Salı 19:59
Erdoğan'dan Okan Bayülkene Alaylı Gönderme!!
Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ sosyal medyadan yaptığı açıklamada ödülü iade ettiklerini belirtmişti.

TRT World’un açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisini överek “Benim torunlarım bile bırakmıyorlar, tamamını izlemek yetmiyor, bir de özetini izliyorlar” dedi. Konuşmasında Okan Bayülgen’i eleştiren Erdoğan, Beyefendi izleyememiş. Fırsat bulursa izleyecekmiş” dedi.

Erdoğan ,Altın Kelebek Ödül töreninde  yaşananlara ilişkin “Aslanlar kendi hikayelerini yazmaya devam edecekler. Diriliş'in yapımcısına söyledim; bu millet sizi bağrına bastı, onlar basmasa ne yazar ”ifadelerini kullandı.

TRT World’ün açılış gecesinde Erdoğan Diriliş Ertuğrul’ dizisini övdü.  Altın Kelebek ödül töreninde En İyi Dizi ödülüne   layık  görülen dizi Diriliş Ertuğrul oldu. Törende Diriliş Ertuğrul ekibi  hostesin yanlış yönlendirmesi ile teşekkür konuşmasını yapamadan  kulise gitmişti .Programın sunucusu Okan Bayülgen 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Altın Kelebek ödül töreninde yaşananları isim vermeden eleştirdi . Erdoğan , “Onların o şekilde yorum yapmalarına değerlendirmelerine hiç kulak asmayın. Onların orada verilecek şekli bir ödülü önemli değil. Asıl önemli olan şu milletin gönlünü siz kazandınız ya asıl mükafat asıl ödül bu. Mesele budur. Benim torunlarım bile bırakamıyor. Tamamını izlemek yetmiyor bir de özetini izliyorlar. Bu denli artık gönülleri fethetmiş bir dizi bu. Sıradan değil. Ama onlar beyefendi izleyememiş fırsat bulursa izleyecekmiş. Kardeşlerim, başkalarının bizi anlamasını ve hakkıyla anlamasını beklemenin boş bir çaba olduğunu anlamamız gerekiyor. ”diye konuştu.
 
Son Güncelleme: 14.02.2017 20:16
Yorumlar