24 Ekim 2016 Pazartesi 21:18
Bafra’da ’Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi’
Samsun Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) arasında yapılan işbirliği çerçevesinde “Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi” düzenlendi.
Bafra TSO toplantı salonunda gerçekleşen ve odaya kayıtlı üye firmalar ile firma çalışanlarına yönelik “Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi"nin sunumunu OMÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Evrim Erdoğan gerçekleştirdi.
Evrim Erdoğan yaptığı sunumda "işletmecilikte fayda kavramları, üretim ve pazarlama fonksiyonları, modern üretim özellikleri, firmalar arası rekabet araçları, işletmede pazarlama teknikleri, pazarda rekabet analizleri ve müşteri ilişkileri yönetimi’’ gibi konulara değindi.
Erdoğan slayt eşliğinde güncel yaşamdan örnekler vererek eğitim programını tamamladı.
Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar yaptığı açıklamada "Bafra TSO olarak üyelerimizin ve çalışanlarının talepleri doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz üye eğitimlerimize devam etmekteyiz. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile yapmış olduğumuz protokol neticesinde bugün Pazarlama ve Üretim Yönetimi Eğitimi’ni gerçekleştiriyoruz. Eğitime katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, güzel bir eğitim olmasını temenni ederim" dedi.
Yorumlar