13 Nisan 2017 Perşembe 19:25
Cesur ve Güzel Neden Yok Bugün Var mı 13 Nisan Yeni Bölüm Saat Kaçta Başlayacak?
Cesur ve Güzel 13 Nisan Yeni Bölümde Neler Olacak? Dizinin Yeni bölümü bugün varmı saat kaçta başlayacak? Cesur ve Güzel hayranları yeni bölümde hangi gelişmeler olacak merak ederken Tahsin Korludağ yeni delillerin ışığında serbest kalmayı bekliyor

BUGÜN CESUR VE GÜZEL VAR MI?

Cesur ve Güzel Dizisi Bugün 22. yeni bölümü ile Star Tv Ekranlarında olacak. Dizinin yayın saatinde Star Tv yi açan Cesur ve Güzel hayranları Devlet Bahçeli Özel programını görünce büyük bir şok yaşadı. Cesur ve Güzel 13 Nisan Perşembe yokmu kaygısına kapıldı. Dizinin yeni bölümü Devlet Bahçelinin özel röportajı nedeni ile bir saat gecikmeli olarak saat 21.00 da başlayacak. Her bölümü ile nefes kesen dizin yeni bölümünde hayranlarını yine Tv Başına kilitleyecek.

13 NİSAN CESUR VE GÜZEL SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Yeni Bölüm Devlet Bahçeli İle özel programının hemen ardından Saat 21.00 dan itibaren Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Referandum çalışmaları nedeni ile bu hafta özellikle parti liderleri akşam kuşağında özel kanallar aracılığıyla seçmenlere ulaşıyor dilek ve temennileri dile getiriyor. Bu nedenle bazı program ve diziler bazen geç başlıyor bazende o hafta yayınlanamıyor. Bu haftada Cesur ve Güzel 13 Nisan 22. Bölümü Bir saat gecikmeli olarak 21.00 da izleyenlerin karşısında olacak.

CESUR VE GÜZEL 22. BÖLÜM 13 NİSAN SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK

CESUR VE GÜZEL 13 NİSAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Star Tv de yayınlanacak olan 13 Nisan yeni bölümde yine nefes kesen sahneler olacak. Yeni bölümde Cesur Sühan'ın söylediği sözler sonrasında büyük bir şok yaşıyor. Sühan herşeye rağmen Cesur'dan ve çocuğundan vazgeçtiğini söylemesi büyük hayal kırıklığı yaşanmasına neden oluyor. Cahide tekrardan evliliğini kurtarmak istese de önüne yeni engeller çıkıyor. Tahsin Korludağın çıktığı ikinci cinayet duruşumasında ise yeni dellilerin çıkması işin rengini değiştiriyor. Bu gelişme ile Cesur ve Sühan tekrar birlikte hareket etme kararı alıyor.


Star Tv Yayın Akışında Cesur ve Güzel dizisi ile birlikte yine birbirinden eğlenceli ve iddialı programlar var. Sizler için Perşembe gününün Yayın akışını paylaşıyoruz.

STAR TV 13 NİSAN YAYIN AKIŞI

STAR TV 13 NİSAN YAYIN AKIŞI
13 NİSAN STAR TV YAYIN AKIŞINDA HANGİ PROGRAMLAR VAR
Son Güncelleme: 15.04.2017 17:14
Yorumlar