14 Nisan 2017 Cuma 14:59
Gardırop Savaşları Büyük Final Ne zaman 17 Nisan Yeni Sürpriz Yarışmacılar Kim Olacak
Gardıpo Savaşları Yeni Yarışmacıları kim olacak? Yeni bölümde açıklanacak Kurallar ne olacak merak ediliyor? Gül Gölge'nin açıkladığı iki sürpriz yeni yarışmacı kimler programın fanatikleri tarafından tartışılmaya başlandı

GARDIROP SAVAŞLARI BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN

Gardırop Savaşları son bölümde Elenen yarışmacıların Nagihan ve Tuğçe olarak açıklanmasının ardından Programın sunucusu Gül Gölge şok bir açıklama yaparak haftaya iki sürpriz ismin programa katılacağını söyledi. Programda kalan Asena, Gizem ve Fatoş Kabasakal bu isimlerin kim olduğunu merak etti. Ancak başarılı sunucun renk vermedi ve isimleri söylemedi. Gül Gölge ayrıcı Büyük Final'e çok az kaldığını söyledi. Programı izleyen herkes Gardırop Savaşları Büyük Final ne zaman yapılacak araştırmaya başladı.

Gardırop Savaşları son bölümü izleyenlerin çoğu haftaya Büyük Finalin yapılacağını anladı. Yarışmacılarda bir an için ne olduğunu anlayamadı. Fox Tv Ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşlarının Final yapacağı konuşulmaya başladı. Program uzun bir süredir raitinglerde geri kalıyor bunun için sürekli yeni arayışlar içine giriliyordu. Önceleri Programın yayın saatleri bir kaç kez değiştirildi. Daha sonra ise Programa ünlü isimler davet edildi.

17 NİSAN DA YENİ KATILACAK OLAN İKİ SÜPRİZ İSİM KİM?

Bu ünlü isimler Nagihan, Asena ve ünlü mankenler oldu. Ancak Karga Yapım'ın üstlendiği Program daha fazla direnemedi ve Erken Final Kararı aldı. Programın Sunculuğunu yapan Gül Gölge 17 Nisan Gardırop Savaşları programında iki sürpriz ismin programa dahil olacağını ve yeni kuralların geleceğini söyledi. Yapılan bu açıklama Büyük Final'e çok yaklaşıldı yorumlarına da sebep oldu.

GARDIROP SAVAŞLARI 17 NİSAN YENİ YARIŞMACI AYCAN MI?

17 Nisan Gardırop Savaşları programı katılacak olan iki sürpriz ismin kim olacağı daha şimdiden tartışılmaya başlanırken kulislerde yapılan konuşmalara göre bu ismin Aycan Olacağı belirtiliyor. Enbaşından beri programda olan Aycan 3 ay önce elenmiş ve psikolojik sıkıntılar nedeni ile devam edemeyeceğini açıklamıştı. Aycan'ın kendisini toparladığı ve Gardırop savaşları Büyük Finalinde yer almayı çok istediği söleniyor

ELENEN DİDEM BÜYÜK FİNALDE YARIŞABİLECEK Mİ?

Gardırop Savaşlarına katılacak diğer ismin ise Yine elenen yarışmacılardan Didem olduğu söyleniyor. Didem'de geçen hafta şok bir şekilde elenmiş ve programa veda etmişti. Didem Büyük finali görmeyi çok istedğini söylemesine rağmen endüşük puanı alarak elenen isim olmuştu.

Gardırop Savaşları Kim Elendi 14 Nisan Neden İki Kişi Elendi?
 
Son Güncelleme: 17.04.2017 13:02
Yorumlar