14 Nisan 2017 Cuma 14:30
Gardırop Savaşları Kim Elendi 14 Nisan Neden İki Kişi Elendi?
Gardırop Savaşları Kim elendi Belli oldu mu 14 Nisan Gardırop Savaşlarında neden İki kişi elendi? Nagihan'ın ardından neden birde tuğçe elendi izleyenler tarafından merak edildi. Sunucu Gül Gölge iki yarışmacının da aynı puanda olmasından dolayı bu hafta iki kişinin elendiğini söyledi

GARDIROP SAVAŞLARI 14 NİSAN KİM ELENDİ?

Gardırop Savaşları Kim Elendi Sorusu 14 Nisan Cuma Günü Haftanın finalinde belirlendi. Yapılan puanlamalar sonucunda Fatoş Kapasakal Toplam 75 puan alarak Haftanın birincisi oldu. Gizem 74 Puanla 2. olurken, Asena ikilinin ardından 3. sıradaki yerini aldı. Eleme potasına Gardırop Savaşları 14 Nisan Final bölümünde Nagihan ve Tuğçe Kaldı. Gardırop Savaşları programının sunucusu Gül Gölge iki isme de neler düşündüklerin sordu. Nagihan ve Tuğçe elenmek istemediklerini ve programda devam etmek istediklerini söylediler. 

Gül Gölge kısa bir açıklamadan sonra Gardırop Savaşları 14 Nisan Cuma Nagihan Elendi sözlerini sarfetti. Bu sözlerin üzerine Nagihan çok üzgün olduğunu ancak yapacak birşey olmadığını söyledi. Nagihan aslında geçen haftadan beri kötü performans sergilediğini bu yüzden de elenmeye beklediğini itiraf etti. Diğer eleme potasındki yarışmacı Tuğçe de Nagihan'ın elenmesinden dolayı üzüntülü olduğunu belirtti. 

BU HAFTA NEDEN İKİ KİŞİ ELENDİ?

Gül Gölge Bu konuşmaların ardından şok bir açıklama daha yaptı ve eleme potasındaki diğer isim Tuğçe'nin de elendiğini söyledi. Başarılı sunucu Nagihan ve Tuğçe'nin her ikisinin de 60 puan aldığını ve bu yüzden ikisinin birden elendiğini söyledi. Tuğçe de ilk dakikalarda büyük şaşkınlık yaşasa da kısa süre sonra kendisini toparladı ve yarışmadaki arkadaşları ve jüri ile vedalaşarak Nagihanla birlikte programdan ayrıldı

NAGİHAN FİLMDE OYNAYACAĞI İÇİN Mİ ELENDİ?

Gardırop Savaşları Kim Elendi Sorusunun 14 Nisan Cuma günü Nagihan olarak cevaplanmasından sonra yarışmacının hayranları Başarılı sporcunun ne yapacağını merak ediyor. Geçen hafta Nagihan'ın yeni film anlaşması yaptığı haberleri çıkmıştı. Kulislerde konuşulanlara göre Nagihan Karadere'nin film anlaşması yaptığı için bilerek elendiği yorumları yapılıyor.


Gardırop Savaşları Büyük Final Ne zaman 17 Nisan Yeni Sürpriz Yarışmacılar Kim Olacak
 
Son Güncelleme: 17.04.2017 13:02
Yorumlar