14 Nisan 2017 Cuma 14:47
İsimsizler Yeni Atanan Savcı Zeki Ragıp Savaş Kimdir?
İsimsizler Yeni Savcı Olarak diziye katılan Ragıp Savaş Kimdir İzleyenler tarafından merak ediliyor? Ragıp Savaş aslen nereli yaşı kaç gibi sorular hayranları tarafından ardı ardına sorulurken İsimsizler dizisine nasıl bir hava katacağı bilinmiyor

İSİMSİZLER YENİ SAVCI ZEVKİ ÖZATAN KİMDİR?

İsimsizler Dizisine yeni bölümde Oyuncu Ragıp Savaş katılıyor. Ragıp Savaş diziye Virankaya Yeni Cumhuriyet savcısı olarak katılacak. Ragıp Savaşın İsimsizler dizisindeki Karakter adı ise Zeki Özatan oldu. Daha önce birçok başarılı dizi ve Filmde oynamış olan oyuncunun İsimsizler projesine katılması hayranlarını olduğu gibi dizinin fanatiklerini de memnun etti. Ragıp Savaş özellikle daha önce Kurtlar Vadisinde oynadığı karakter ile çok beğenilmiş ve sinema eleştirmenlerinden tam not almıştı.

Herkesi olduğu gibi oyuncu Ragıp Savaşı da tanımayanlar olabilir. Dizinin yeni bölümünde ilk defa görenler İsimsizler Yeni savcı Zeki Özatan Kimdir kelimesinin cevabını internette arayabilir. Ragıp savaş İzmir Ödemiş doğumludur. Eğitimini Mimarsinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. 1966 Doğumlu olan ünlü aktör birçok sinema ve dizi organizasyonunda yer almıştır. Son oynadığı dizi Ölene Kadar isimli yapım olmuştur.

RAGIP SAVAŞ DİZİDE HANGİ KARAKTERİ CANLANDIRACAK?

Ragıp Savaş Dizide Bigadiç, Balıkesir, İzmir ve Ankara da görev yaptıktan sonra Virankayaya Yeni tayini çıkan Savcı Zeki Özatan'ı canlandıracak. Daha önce Yine kendisi gibi yeni atanmış Kaymakam Fatih'e verdiği destek ile adından söz ettirecek.
Son Güncelleme: 17.04.2017 13:02
Yorumlar