18 Şubat 2017 Cumartesi 20:40
Oğulcan Survivor 2017 de yarışacak mı?

Oğulcan Survivor 2017'de yarışma fırsatı bulacak mı? Eser West survivor'dan elendi, peki yerine kim gelecek? 18 Şubat Cumartesi Survivor Gönüllüler takımına yeni katılacak yarışmacı kim olacak? Gönüllüler takımına yeni gelecek yarışmacı kim olacak? İşte Survivo 2017'de yarışmacı fırsatı bulabilecek yarışmacı merak edilmeye başladı!

En Son oylamada Survivor'a katılamayan Oğulcan Eser West'in yerine gelebilir mi? Esi Survivor yarışmacılarından Olan Turabi, Hilmicem, Nagihan, Atakan gibi isimler Survivor'a katılabilir mi merak ediliyor..

Survivor dün yaşanan acil durum konseyi sonrasında Eser West'in elendiği açıklanmıştı. Acun Ilıcalı daha sonra yarışmanın başı olmasından dolayı gönüllüler takımını 18 Şubat Cumartesi günü yeni bir yarışmacının katılacağını söyledi. Gönüllüler takımı yaşanan şok açıklama sonrasında büyük şaşkınlık yaşadı. Yarışmayı takip eden herkes kimin geleceğini sorgulamaya ve tartışmaya başladılar.

FULYA ŞAHİN GERİ DÖNEBİLİR

İlk akla gelen ve bizim tahminimiz Survivor'dan ilk elenen yarışmacı olan Fulya'nın geri döneceği yönünde. Fulya'nın elenmesi sonrasında elenmesine sebep olan isim Ogeday daha sonra hatasını kabul etmiş ve bir daha aynı hataya düşmeyeceğini savunmuştu. Fulya yarışmaya dönerse hem haksız yere elenmenin telafisi yaşanacak hemde zayıf olan kızların gücüne güç katacaktır.

YARIŞMACI ADAYI OLUP KATILAMAYAN OĞULCAN GELEBİLİR

İkinci kuvvetli tahminimiz ise Survivor'un başında yapılan Eleme sonucunda yarışmaya katılamayan isim Oğulcan olacak. Oğulcan yapılan sms oylaması sonucunda diğer rakiplerinden daha düşük oy almış Yarışmaya Sadin, Anıl, Fatih katılırken kendisi katılamamıştı. Acun Ilıcalı ve yarışmayı izleyenler Oğulcan'ın mütevazi tarzından çok etkilenmiş ve survivor 2017'ye katılamamasına çok üzülmüşlerdi. Acun Ilıcalı üzüntüsünü telafi etmek için Oğulcan'a yurtdışında iki günlük tatil armağan etmişti. Bu olayları düşündüğümüz zaman Oğulcan'ın survivor'a katılması büyük ihtimaller arasında gözüküyor.

YENİ ELENEN YİĞİT TEKRAR KATILABİLİR

Zayıf olan ihtimalleri inceleyecek olur isek Geçen hafta Gönüllüler takımından elenen ve yaptığı yorumlar ve söylediği ayrılış konuşması ile gönülleri fetheden Yiğit'de Survivor'a tekrar dönebilir. Yiğit'in tekrar adaya dönmesi Gökhan ve bazı arkadaşlarını sevindirecekken üzülenlerde olacaktır.

ATAKAN, NAGİHAN, TURABİ, HİLMİCEM'den BİRİSİ GELEBİLİR

Yine ihtimaller arasında sürekli oyun kaybeden gönüllüler takımına Survivor'un eski yarışmacılarından birisini almak olacaktır. Bunlar arasında Turabi, Hilmicem, Atakan ve Nagihan olabilir. Yarışmaya bu isimlerden birisinin katılması halinde Survivor 2017 hiç beklenmedik bir aşamaya gelip hayran kitlesini daha da arttırabilir.

Son Güncelleme: 18.02.2017 22:01
Yorumlar