18 Şubat 2017 Cumartesi 21:23
Survivor Gönüllülerin Yeni Yarışmacısı Kimdir?

Survivor dün elenen Eser'in yerine yeni katılan isim belli oldu. Yeni katılan isim kimdir? Mesleği yaşı kaçtır? Yeni yarışmacı hakkında merak ettiğiniz herşey sizin için derlediğimiz haberimizde

Gönüllülerin Yeni Yarışmacısı Kimdir?

Survivor Eser West'in açlığa dayanamayarak programdan ayrılmasından sonra yerine yeni gelen yarışmacı belli oldu. Yeni yarışmacı yaptığı açıklama sonrasında survivor'a kalıcı olarak geldiğini açıkladı. Yeni gelen isimi gören gönüllüler takımı önce yeni yarışmacı ile tanıştı. Daha sonra yeni yarışmacının mesleği yaşı gibi bilgilerini merak eden yarışmacılar yeni katılan kişiyi soru yağmuruna tuttular.

Yeni yarışmaya katılan kişi bunun kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu açıkladı. Eser'in elenmesine çok üzüldüğünü söyledi. Kendisinin yarışmaya katılmasının ise Survivor tarihinde bir ilk ve mucize olduğunu söyledi. Yeni yarışmacı atletik vücudu ve sportif yapısı ile dikkatleri hemen üzerine çekti. Adada bulunan takım arkadaşları kendisine Eser Wes'in çok iyi bir yarışmacı olduğunu takımı katkısının büyük olduğunu anlattılar. Yeni yarışmacıdan beklentilerinin büyük olduğunu izah ettiler.

Yeni yarışmacı ise Survivor programının sıkı takip ettiğini ve Eser'in takıma katkısının büyük olduğunu bildiğini açıkladı. Kendisinin de Eser West'in gidişinden sonra Yarışmalarda kendisini gösterip Eser'in açığını kapatmaya çalışacağını söyledi.

Son Güncelleme: 18.02.2017 23:53
Yorumlar