13 Nisan 2017 Perşembe 14:33
AutoDraw ile herkes birer ressam olabilecek mi?
Resim yeteneğim yok diye üzülmeyin, artık AutoDraw var. Herkes birer ressam alabilir, yapay zeka ile resimleriniz daha güzel görünecek. Çok kötü berbat denebilecek resimlerinizi birer şahesere dönüştürmek isterseniz sizde Google'nin sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

AutoDraw  Nedir Nasıl Çalışır?

Google'nin sunduğu AutoDraw web tabanlı olarak çalışmakta, programı kullanrark sanatsal resimler yapabilirsiniz. Çizimlerin artık daha düzgün görünecek! Web tabanlı uygulamaya koyulan program ile sizde daha renkli ve güzel resimler çizebilrisiniz. AutoDraw bir yapay zeka ürünü program ne çizeceğinizi anlıyor ve ona göre hareket ediyor. Program çizdiğiniz şekle yakın şekiller öneriyor. Önerilen çizimleri kabul ettiğinizde reimlerin reknlerini değiştirebilir ya da yazı ekleyebilirsiniz.

AutoDraw  Nedir Nasıl Çalışır?
AutoDraw  Nedir Nasıl Çalışır?

AutoDraw çimlerini anlamak nöral ağlar be nesne araçlarından  faydalanıyor. AutoDraw mobil ve masaüstü cihazlarda kullanılabilecek. Ücretsiz olarak sunulan AutoDraw kaba çizimlerinizi daha estetik bir hale getirebilir. Kullanıcının işlerini düzeltmenin yanı sıra şık çizimler yapmanızıda sağlıuyor. Ayrıca AutoDraw ile yaptığınız eserlerinizi sosyal medya kanallarında da paylaşabilirsiniz.  Sitemin tek sıkıntısı ise yaplan resimler kayıt edilemiyor sonradan düzenlenemiyor.


 
Son Güncelleme: 17.04.2017 13:02
Yorumlar